شرکت تولیدی خزرتیر
شرکت خزرتیر تولید کننده برتر انواع تیر برق های بتنی در مازندران

طراحی اپلیکیشن مدیریت مصرف برق خانگی برای تلفن های همراه


یک شرکت دانش بنیان اپلیکیشنی با نام «ساما» طراحی کرده است که با توجه به وسایل موجود در منزل برای هر مشترک میزان مصرف بهینه برق را در پیک بار به مشترک نشان می دهد...

توضیحات در ادامه مطلب


شرکت تولیدی خزرتیر:


با همکاری شرکت دانش بنیان خرّم نیروی زاگرس، شرکت رایان هوشمند افلاک و شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان اپلیکیشنی با نام «ساما» طراحی شده است که با توجه به وسایل موجود در منزل برای هر مشترک میزان  مصرف بهینه برق را در پیک بار به مشترک نشان می دهد.
 
آرش فره وشی مدیرعامل شرکت خرّم نیروی زاگرس در گفتگو با برق نیوز بیان کرد: یکی از مشکلات موجود در بخش مصارف خانگی برق عدم آگاهی کافی مشترکین از میزان بهینه مصرف در پیک مصرف می باشد بدین صورت که به علت نبود دانش فنی کافی مشترک نمی داند در ساعات اوج مصرف از کدام وسایل داخل منزل خود می تواند استاده کند و کدام وسایل غیر مجازند.

وی افزود: مشترک با نصب اپلیکیشن ساما بر روی نلفن همراه خود و استفاده از آن می تواند وسایل موجود در منزل از لیست موجود انتخاب  کند. سپس اپلیکیشن در ساعات اوج مصرف و با استفاده از نوتیفیکیشن لیست بهینه تجهیزات قابل استفاده در ساعات مذکور را برای مشترک مشخص می کند. به گونه ای که تجهیزات مجاز با رنگ سبز، تجهیزات غیر مجاز با رنگ قرمز مشخص می گردند.

تجهیزاتی که مشترک آنها را خاموش اعلام کرده نیز به رنگ خاکستری نشان داده می شود.


طراحی اپلیکیشن مدیریت مصرف برق خانگی برای تلفن های همراه هوشمند

منبع: برق نیوزطبقه بندی: اخبار خزرتیر، 
برچسب ها: اپلیکیشن مدیریت مصرف برق، شرکت تولیدی خزرتیر، مدیریت مصرف برق برای تلفن های همراه، طراحی اپلیکیشن مصرف برق، تولید تیر برق بتنی، کارگاه تولید تیر برق، تولید تیر برق پایه بتنی،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic