شرکت تولیدی خزرتیر
شرکت خزرتیر تولید کننده برتر انواع تیر برق های بتنی در مازندران
مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 6 مهر 1396

تاثیر شوکهای برقی بر بدن انسان

۸۰ درصد بدن انسان را آب فرا گرفته که به همین خاطر بدن انسان یک هادی خوب الکتریکی محسوب شده به نحوی که برق به همان آسانی که در سیم جریان دارد از بدن انسان نیز عبور کرده و به زمین می‌رسد...

1.JPG

توضیحات در ادامه مطلب


شرکت تولیدی خزرتیر:


۸۰ % بدن انسان را آب فرا گرفته که به همین خاطر بدن انسان یک هادی خوب الکتریکی محسوب شده به نحوی که برق به همان آسانی که در سیم جریان دارد از بدن انسان نیز عبور کرده و به زمین می‌رسد.
مغز انسان بر اثر تحریکات عصبی کار کرده که می‌تواند همانند یک سیستم کنترل از راه دور عمل نماید، در بدن انسان سیستمی بنام فیوز برقی در نظر گرفته نشده و تن‌ها فیوز بدن انسان، همان احساس درد است که انسان در هنگام درد می‌تواند با اعلام به مغز به انجام یا عدم انجام ادامه آن اقدام نماید؛ که متأسفانه در اثر برق گرفتگی با عبور جریان زیاد برق این سیستم عصبی مختل شده و ماهیچه‌های بدن به حالت انقباض در آمده و سفت می‌شوند، آن هم به طرز باور نکردنی همانند یک سندان آهنگری یا گیره دستی سفت می‌شود.
این جریان قوی و خطرناک برای بدن انسان در حد روشن کردن یک لامپ ۵ تا ۱۰ وات می‌باشد و جریان مورد نیاز یک لامپ ۱۰۰ وات (حدود ۵ /. آمپر) برای انسان می‌تواند ۱۰ بار کشنده‌تر باشد.

منبع: برق نیوزطبقه بندی: اخبار خزرتیر، 
برچسب ها: تاثیر شوکهای برقی، تاثیر شوکهای برقی بر بدن انسان، شرکت تولیدی خزرتیر، تیر برق بتنی H، کارگاه تیر برق گرد بابلسر، قیمت تیر برق بتنی، لیست قیمت تیر برق،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات